درباره ما

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران ، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی تمرکز برروی یک حوزه‌ی خاص و محروم شدن از مزیت‌های رقابتی فروش کالاهای گوناگون باشد. ولی از سوی دیگر همین تخصص و تمرکزگرایی موجب افزایش یافتن توان یک سایت در ارائه‌ی بهترین و دقیق‌ترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران خواهد شد. و تجربه‌های متعدد داخلی و بین المللی مؤید این نکته است که اعتماد کاربران به فروشگاه‌های تخصصی روز‌به‌روز در حال افزایش است.

فروشگاه اینترنتی درناتل یک فروشگاه تخصصی گوشی موبایل می‌باشد. و افتخار دارد که با بهره‌مندی از تیم متخصص و متبحر نرم افزاری. سامانه‌ای بی‌عیب و تخصصی به مشتریان محترم ارائه‌ نماید.

درباره درناتل باید گفت که این فروشگاه اینترنتی صرفاً دارای تخصص در فروش کالاهای دیجیتال تلفن همراه و لوازم جانبی‌ می‌باشد. و تمام تمرکز خود را برروی این رسته‌ی شغلی گذاشته. و به همین علت کالای خود را با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد.

این فروشگاه توسط تیم درناتل راه اندازی شده است. و اگر مشکل و یا ایرادی در ثبت کالا و خرید آن دارید لطفا از طریق فرم ارتباط با ما ، ما را مطلع نمایید.

نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده‌ی شما کاربران گرامی همواره چراغی فرا راه مدیران سایت می‌باشد.